Tetris online videa

Díky své celosvětové popularitě se stal tetris námětem nespočetného množství výstřelků, módních a designových konceptů, nebo k nápaditým uměleckým představení. Youtube je plný zábavných videí, který si bere inspiraci z této stařičké ruské hry. Těšit se můžete na herního nadšence, který si dokázal svépomocí udělal tričko propojené s ovládáním tetrisu, partu bláznů kteří převlečeni za herní kostičky běhají po městě i na grandiózní světelnou promítací show v oknech baráků. Příjemnou zábavu!

5) Světelný tetris

Podle mého názoru nejpůsobivější kousek, kdy se jedna budova proměnila v herní pole tetrisu. Desítky kilometrů kabelů, velká práce s instalací a desítky hodin testování a debugování pro chvilku zábavy. Umíte si představit ten zážitek, kdy pomocí jednoho ovladače ovládáte světla v celé budově?. Každopádně hra je doplněna o vtipné hlášky sledujících, pro anglicky mluvící.

2)Reálný Tetris

Povedené video, které si vyhrálo efekty. Jak to vypadá když najdete ve staré krabici gameboye z dětství a k němu záhadnou herní kazetku s nápisem „hrát jen venku, opravdu“.  To vše doplněné o efektivní záběry rozpadajících se kostek a dubstepový podkres.

3) Jedi Tetris

Další grafická hříčka, která si pohrává s myšlenkou telepatického ovládání kostek. Video je podkreslené klavírní verzí klasické melodie, a pohyby kostiček jsou s ní krásně synchronizované.

4) Městský tetris

Parta nadšenců do počítačových, která si říká Mega 64 převádí různé hry do reálného života. V tomto videu se převlékli za kostičky a vydali se do ulic. Reakce přihlížejících jsou rozpačité, podívejte se sami.

5) Lidský tetris

Student Guillaume Reymond se jednou v auditoriu na vysoké škole nudil a napadl ho geniální nápad, udělat v ní lidský tetris. Přesvědčil několik lidí ať se převléknou do triček různých barev a vymyslel postup jakým se budou pohybovat. Nápad je to líbivý.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.